חדשות היפ הופ סטריטביט

Monie Love מספרת על הפעם ההיא שPrince התנדב להחזיק את התינוקת שלה כדי שהיא תוכל להופיע – 11.11.2021

Monie Love מספרת, בראיון שנערך איתה לאחרונה, על רגעים בלתי נשכחיים שהיא חוותה במהלך הקריירה שלה. היא נזכרת ברגע אחד ספציפי ובלתי נשכח שבו מעורב Prince, אשר ביקש ממוני לקחת חלק באלבום של Carmen Electra (אלבום אשר עוצב על ידו) בשנת 93, אשר הייתה בת טיפוחיו.
באותו הזמן בלונדון, פרינס לא רצה להפסיק לעבוד על האלבום אז הוא הטיס את כל הצוות שלו ממיניאפוליס ללונדון על מנת שיוכלו להמשיך לעבוד על האלבום
בערב אחד, לפרינס הייתה הופעה, ומוני מספרת "הייתי בלונדון יחד איתו בגלל שעבדנו על האלבום של כרמן אלקטרה, הוא לא רצה להפסיק לעבוד אז הוא הטיס את כולם ללונדון- הלהקה שלו, כל מי שהיה צריך להיות בהופעה, את בעלי, אותי ואת התינוקת שלי. בכל לילה לאחר ההופעה שלו היינו הולכים לסטודיו כדי להמשיך לעבוד על האלבום. ערב אחד הוא אמר לי להגיע להופעה, אז הגעתי עם התינוקת שלי. תפסתי אותה בידיי והייתי מאחורי הבמה, צפיתי בו על הבמה מהצד של הבמה"
מה שקרה לאחר מכן היה לא צפוי, היא מספרת "במהלך השיר Sexy Motherfucker, אני לא אשכח את זה, הוא ירד מהבמה כאשר ההופעה עדין ממשיכה, העביר לי את המיקרופון ואמר לי לעלות ולעשות ראפ, אמרתי לו שאני לא מוכנה, שלא ידעתי שאני הולכת להופיע והוא אמר לי שאני יכולה לעשות את זה. אמרתי לו שאני מחזיקה את התינוקת שלי והוא אמר לי- תני לי אותה. אז נתתי לו אותה ועליתי לבמה. לאחר מכן ירדתי מהבמה וההרגשה הייתה מדהימה" היא ממשיכה ומוסיפה "זה כאילו הייתי על מצב טייס אוטומטי, ירדתי מהבמה, הוא נתן לי את התינוקת שלי חזרה, נתתי לו את המיקרופון והוא חזר לבמה והמשיך את ההופעה, זה היה משוגע"

תגובות(0)
+ הוספת תגובה